İşletmeler için Piyangola.com

Piyangola üzerinden milyonlarca kişiye işletmenizin tanıtımını yapabilir ve yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Üstelik ücretsiz!

Nasıl mı?

1- İşletmeniz için bir kampanya oluşturun,
2- Kampanyanızda kullanılacak indirim kuponlarını belirleyin,
3- Kampanyanızı Piyangola'da ücretsiz olarak yayınlayın,
4- Piyangola kampanyanızı milyonlarca kişiye duyursun.

Piyangola işletmenizin kampanyasından yararlanmak isteyen kullanıcılara, kampanya kuponlarını SMS (kısa mesaj ) ile gönderir. Kullanıcılar işletmenize gelerek kampanya kuponlarını kullanırlar, siz de yeni müşteriler kazanmış olursunuz.

İşte bu kadar basit!

E-ticaret siteleri, alışveriş merkezleri, moda, turizm, elektronik, restoran, güzellik merkezi ve daha bir çok sektör kampanyaları Piyangola.com'da buluşuyor.

Piyangola.com'da sadece 2 dakika içerisinde işletmenizin kampanyasını oluşturabilir ve milyonlarca kişiye kampanyanızı duyurabilirsiniz.

Öncelikle işletmeniz için nasıl bir kampanya oluşturacagınıza karar verin. Sizin belirleyeceğiniz indirim kuponu kampanyanız, işletmenizin sunduğu tüm ürün/hizmetlerde geçerli olabilir veya dilerseniz kampanyanıza bazı sınırlamalar getirebilirsiniz.

Örnek kampanya sınırlamaları;

Örnek 1: 15 Tl indirim kuponu (50 Tl üzeri alışverişlerde geçerli)

Örnek 2: %30 indirim kuponu (100 Tl üzeri alışverişlerde geçerli)

Örnek 3: Kargo Bedava (50 Tl üzeri alışverişlerde geçerli)

Örnek 4: 30 Tl indirim kuponu ( Kozmetik grubundan yapacağınız 100 Tl üzeri alışverişlerde geçerli)

Örnek 5: 20 Tl indirim kuponu ( İstanbul ve Ankara şubelerimizde geçerli)

Unutmayın kampanyanıza ne kadar çok sınırlama getirirseniz, tüketicilerin kampanyanıza olan ilgisi o kadar azalacaktır. Kampanyanızdan daha fazla dönüş sağlamak için kullanım alanını mümkün olduğu kadar geniş tutmanızı tavsiye ederiz.

Kampanyanıza karar verdiniz mi? Şimdi harekete geçme zamanı!

Aşağıda yer alan işletmeler için "Kampanya başvuru formu" mda tüm bilgileri eksiksiz doldurun ve kampanyanızı tanımlarken mümkün olduğu kadar detaylı anlatın.

İşletme
Yetkili Kişi
Kampanya

Kampanya başvurunuz 24 saat içerisinde değerlendirilecek ve onaylanması halinde yayınlanacaktır.

Piyangola.com kampanya başvurularını onaylarken nelere dikkat ediyor?

Kampanyanız ne kadar çekici?

Aslında tüm kampanya başvurularını yayınlamak istiyoruz ve bu sebeple her başvuruyu titizlikle değerlendiriyoruz. Ancak kullanıcılarımıza karşı sorumluluklarımız var.

Piyangola.com hergün yüzbinlerce kişinin ziyaret ettiği bir internet sitesidir. Kullanıcılarımızın büyük bir kısmının ilgisini çekecek kampanyaları yayınlamaya özen gösteriyoruz. Bizim için sitemizde ne kadar çok sayıda kampanya olduğu değil, ne kadar çekici kampanyalar olduğu daha çok önemlidir.

Az tüketici faydası sunan veya bol sınırlamalı kampanyalar kullanıcılarımız tarafından ilgi görmüyor. Biz de mümkün olduğu kadar çekici kampanyalar yayınlamayagayret gösteriyoruz.

Eğer kampanyanızı tasarladıktan sonra bu yazıyı okuduysanız, şimdi kampanyanızı tekrar gözden geçirin. Kampanyanız ne kadar çekici?